Günümüzde teknoloji durmaksızın gelişimini sürdürüyor. Star Reklam ve Tabela olarak bugün sektöründe söz sahibi olmamızı teknolojiyi yakından takip etmemize ve kendimizi sürekli yenilememize borçluyuz. Dijital hayatın baskı teknolojisine sunduğu imkanlar neticesinde bugün, açık hava reklamcılığından araç kaplama uygulamalarına, tabelalardan cephe kaplamalarına kadar bütün alanlarda bu yeni teknolojiden faydalanılmaktadır. Dahası eldeki imkanlar düşünüldüğünde dijital baskı teknolojisinin kullanılabileceği alan hayallerimizin de ötesine geçebilmektedir. Bugüne kadar ilklere adını yazdıran Star Reklam ve Tabela olarak bizler dijital ( digital) baskı teknolojisinde en son yenilikleri kullandık ve de kullanmaya devam edeceğiz.
Star Reklam ve Tabela dijital baskı alanındaki iddiasını sektöründe ilk olması ve geniş bir makine parkuruna sahip olması sayesinde sürdürmektedir.


[ Açık Hava ReklamlarıAraç Kaplama Dijital UygulamalarıCephe Kaplamaları, Digital Baskı, Dijital BaskıFolyo Baskı BrandaFotoğraf BaskıTabelalar ]