STAR REKLAM VE TABELA
2000′ li yılların başlarında kalfalıktan ustalığa tecrübelerimizle kurulan Star Reklam ve Tabela öncelikli olarak Konya ili Akşehir ilçesinde ve tüm çevre il ve ilçelerde faaliyet gösteren firmamız, deneyimle reklam alanında çalışmalarımız devam etmektedir.

STAR REKLAM VE TABELA önce güven ilkesinden yola çıkarak, müşterilerine daima kaliteli malzemeyi kullanmayı amaç ve ilke edinmiştir. Kalite standartlarını artırmak için, bilim ve teknolojinin ışık tuttuğu star-reklam-tabela-logo çağdaş iş yaşamında, reklam sektörünün en iyisi, en kalitelisi, en hızlısı ve sektörde lider olmaktır. Bunun için bilim ve teknolojinin getirdiği yenilikleri yakından takip ederek kendisini sürekli yenilemektedir. Ürettiği ürünlerde, montaj ve satış sonrası bakım, yedek parça temini gibi hizmetleri ile destekleyerek müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktır.

Tabela, alüminyum oyma, cephe folyo kaplama, araç reklam giydirme, digital baskı, ışıklı tabela, ışıksız tabela, kabartma, krom kabartma, kumlu kaplama, led tabela, totem tabela, vinil germe, yönlendirme tabelaları, tasarım gibi tüm açık hava reklamcılığı ile ilgili herşeyi Müşterilerimize Sunmaktayız.

Zamanında ve hızlı teslimat, Kaliteli malzeme ve Uygun fiyat anlayışıyla hizmet vermekte olan firmamız, Konya-Akşehir ve Türkiye geneline, sahip olduğu bilgi ve deneyim ile sizlerin isteklerine ve tabelada doğru çözümler üretmektedir.
Arayın görüşelim, sizde Tabela Reklamda uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın.

STAR REKLAM ve TABELA
STAR LED REKLAM


Profesyonel Hizmet

Sektöre yıllarını vermiş deneyimli personelimiz ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunarız.

Kaliteli Uzman Çalışanlar
Ekibimizde her çalışanımız işinde profesyonel ve en geniş bilgiye sahip kişi ve kişilerden oluşmaktadır.

Yüksek Teknoloji
İleri imalat teknoloji makinalara sahip imalat hattımıza daimi yeni makinalar ilave ederek dinamik meblağız.

Tekonolojik Tasarımlar
İşinde en uzman ekibimiz ile birlikte vereceğimiz hizmetin isteğe ve emeline uygun olarak uygulamaktayız.

Gittikce Yükselen Grafik
Konya Akşehir’ de ve tüm çevrede reklam firması olarak hedeflerimiz her vakit en iyisi olmak ve en iyi hizmeti sunmaktır.

Müşteri Memnuniyeti
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayarak kaliteli ürün ve hizmetleri sağlamak için daima çalışmaktayız.